Представљање наше школе на Мини сајму образовања у Темерину

Наша школа је,у суботу 19.03.2022., била једна од осам средњих школа која је узела учешће  на Мини сајму образовања у организацији Основне школе „Кокаи Имре“ у Темерину.

Наставнице здравствене неге Кристина Велемиров и Јелена Курбалија, као и ученици одељења МСТ 3-4 Лулић Адријен, Жуњи Данијела и Адам Емили су упознали ученике седмих и осмих разреда, као и њихове родитеље,  са образовним профилима наше школе.  Ово је још једна у низу активности Тима за каријерно вођење наше школе.

Наступ на Сајму средњих школа у организацији Основне школе “Иво Лола Рибар”

Истог дана, 19.03.2022. наша школа се представила на Сајму средњих школа у ОШ “Иво Лола Рибар”. То је била прилика да се у непосредној комуникацији опишу различите активности у оквиру девет образовних профила. Као представнице Медицинске школе “7. април”, ученица Тијана Београдац из одељења ЛТ 4 и наставница Љиљана Вујковић Куљанчић су давале упутства и подршку ученицима припремајући их за наредни циклус школовања.