Кинески у нашој школи

Кинески у нашој школи!

Поштовани ученици, обавештавамо вас да је нашаk1 школа и ове године наставља сарадању са Конфуцијевим институтом Универзитета у Новом Саду. Конфуцијев институт већ неколико година постоји у Новом Саду и у многим школама широм Србије организује бесплатне курсеве Кинеског језика и кинеске културе.

У питању су курсеви језика од А1 до Ц1 нивоа, могућност полагања међународно признатих ХСК и ХСКК тестова, курсеве кинеске културе чаја, таичија, кинеске калиграфије и кинеског сликарства, уметности резања папира и кинеских чворова, традиционалног кинеског баштованства итд.

Први наставни часoви за ову школску годину за курс ХСК2 одржаће се у среду односно 25.09., од 19 часова у бим сали. У четвртак,  26.09. у 19 часова, у бим сали ће се одржати курс ХСК1.

Ni hao!!!