„Кенгур без граница 2017“

16.03.2017.год., одржано је Међународно такмичење „Кенгур без граница 2017“. Из наше  школе учествовало је више од стотину ученика. Наши најбољи ученици награђени су следећим наградама:

ПРВИ РАЗРЕД: Петар Летић, трећа награда

ДРУГИ РАЗРЕД: Петар Обрадовић и Николина Антонић, трећа награда

ТРЕЋИ РАЗРЕД: Алекса Шкрбић, друга награда, Ивона Врзић и Теа Симић, трећа награда

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД: Тијана Бељић, друга награда

Сви награђени ученици учествоваће на финалном Кенгур турниру који се одржава 28. маја 2017.год. у Београду. Желимо им пуно успеха!

Велики број ученика је и похваљен:

Наташа Шарчевић, Милица Вујичић, Александра Ивановић, Јелена Круп, Александар Анђелковић, Јелена Сакач, Александра Мандић, Никола Давидовић, Срђан Драговић, Ненад Штрбац, Борис Тиркајла и Немања Драгутиновић.

Честитамо свим ученицима и њиховим менторима: Ивани Живадиновић, Марији Гаћиновић, Борјани Михајлов, Млађану Сврдлану и Гордани Шобот.