ГЕООЛИМПИЈАДА И ГЕОВИКЕНД

У суботу 25.02.2017. године на Природно-математичком факултету у Новом Саду, у просторијама Департмана за географију, туризам и хотелијерство организован је "Геовикенд", који је имао за циљ да окупи све ученике који су љубитељи географије. Том приликом ученици су имали могућност да слушају научно популарна предавања и присуствују радионицама. У оквиру "Геовикенда" одрзано је такмичење из географије ГЕООЛИМПИЈАДА 2017.

Нашу школу на такмичењу из географије представљале су ученице: Дринић Теодора ЛТ2 и Круп Јелена ЛТ2 које су освојиле треће место, затим Конески Бранислава СТ1, Ивић Неда ЛТ2, Дамјановић Тијана ЛТ2 и предметни професор Мирјана Зечевић.

Све ученице су на такмичењу показале висок ниво знања и овом приликом још једном честитамо на освојеним резултатима.