Посетите портал MEDA7!

Медицинска школа "7. април" у Новом Саду се прикључила кампањи за медијскуmeda7 писменост младих "Ако имаш шта да кажеш реци!".  Ова кампања је део пројекта Министарства културе и информисања Републике Србије “Јачање медијских слобода” и подржана је од стране Делегације Европске уније.

Шеснаест ученика одељења ЛТ2, генерације '99: Марија Пињић Душан Сланкаменац, Јасмина Наерац, Вишња Шкоро, Сара Кокоруш, Данка Бојанић, Гордана Милојковић, Давид Шанта, Габријела Пацал, Соња Ковачевић, Мирослав Дјоћош, Наташа Колар, Александра Мандић, Анастасија Мандић, Татјана Буила и Светлана Баљицки је заједно са професорком грађанског васпитања Светланом Гурјанов Ташин и професором информатике Стеваном Петровићем укључено у формирање портала.

Албум слика: