"Могу да кажем нећу"

Научи да кажеш НЕ насиљу

Драги ученици,
Уколико сте заинтересовани за учешће у школском пројекту „ Могу да нећу“, можете се пријавити на формулар који се налази на огласној табли ПЕПСИ службе. Први информнациони сасатанак је у петак 15.09.2017. у свечаној сали школе.

Кроз овај пројекат стећи ћете знања и вештине како помоћи себи или особи која трпи било који облик насиља (у породици, међу вршњацима, сексуално узнемиравање,..) коме се обратити и коме пријавити насиље.
Ако желиш да прошириш своја знања, да будеш део тима- пријави се и укључи се. Проширићете своја знања, побољшати комуникацију и дружити се. Видимо се!
ОДГОВОРНЕ ОСОБЕ
координаторке :Јелица Мијановић и Светлана Стошић Крајчиновић